Elektronické zabezpečení

PORADENSTVÍ - DODÁNÍ - MONTÁŽ - SERVIS

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) slouží k ochraně movitého i nemovitého majetku v osobním i firemním vlastnictví. Kromě střežení budov dokáže přivolat zásahovou jednotku, odemknou dveře pouze oprávněným osobám, ovládat topení či žaluzie, otevírat brány a vrata garáží apod. Nabízíme návrh, instalaci a řádný servis systému, který ochrání a včasnou signalizací při narušení objektu umožní minimalizovat škody způsobené záškodníkem.

Pro bližší informace či domluvení schůzky nás kontaktujte.

Provádíme:

  • bezpečnostní posouzení objektu
  • návrhy zabezpečovacích systému přímo na míru danému objektu s důrazem na přání a požadavky klienta
  • cenové kalkulace
  • instalace a nastavení celého systému (v ovládání systému Vás zaškolíme)
  • připojení na PCO - pult centralizované ochrany
  • servis a pravidelné revize systému

linka

Složení EZS

​​Ústředny - jedná se o řídící centrum EZS, které by mělo být situováno na bezpečném místě. Ústředny jsou vybaveny vlastní baterií, která dokáže celý systém zabezpeční napájet, takže nehrozí, že by systém přestal při výpadku elektrické energie či odpojení od přívodu elektřiny fungovat.

Klávesnice - jejich pomocí lze komunikovat s ústřednou. Klávesnici můžeme mít jednu nebo více, s displejem, ale i bez displeje. Obvykle jsou umístěné v blízkosti vchodových dveří. Pomocí přístupových karet či bezpečnostního kódu lze provádět různá nastavení, např. de/aktivovat zabezpečení určitého prostoru či jeho části.

Detektory - nedílnou součástí EZS jsou různé detektory a čidla. Výběr je velký, záleží na co konkrétně má být EZS zaměřen. Mezi detektory najdeme např. detektor pohybu, čidlo otevření dveří či okna, detektor tříštění skla, požární čidla detekující kouř či teplo nebo třeba infračervenou závoru chránící oplocení a brány.

Ostatní - vhodným doplňkem je GSM brána, která dokáže odeslat poplachovou zprávu přes mobilní operátory. Vyšší úrovně zabezpečení dosáhnete připojením kamerových systémů.

Ústředna

ústředna

  Klávesnice

klávesnice

Detektor kouře

detektor kuře

Detektor pohybu venkovní

detektor pohybu